Про компанію
Компанія
ТОВ Сіт ін Сет
Інтернешнл Ко

З 1994 року є успішним постачальником вантажо-підйомного обладнання та спецтехніки в Україну – мобільних, гусеничних, баштових та козлових кранів, техніки для важковагових перевезень, обладнання для монтажу від виробників преміум-класу Liebherr, Demag, Grove, Moritsch Cranes, Raimondi, Faymonville, Scheuerle, Goldhofer.

За тридцять років діяльності, компанія ТОВ Сіт ін Сет Інтернешнл Ко ініціювала та приймала безпосередню участь в міжнародних будівельних та інфраструктурних проектах, які позитивно вплинули на ставлення до України країн Європи та світу в цілому.

Так, у 2008 році наша компанія сприяла входженню в Україну компанії SARENS NV (Бельгія), яка є світовим лідером на ринку вантажопідйомних, транспортних та інжинірингових послуг.
Разом з Sarens NV наша компанія брала участь в таких проектах, як «Реконструкція Національного спортивного комплексу «Олімпійський» в м. Києві» (2010-2011 рр) та «Демонтаж старої та монтаж нової вентиляційної труби «Укриття» ЧАЕС» (2012-2014).

Компанія Сіт ін Сет Інтернешнл Ко активно підтримала розвиток вітроенергетики в Україні, результатом наших зусиль стала присутність в Україні у вигляді локальної філії компанії BMS Heavy Cranes A/S (Данія), лідера важких підйомів на ринку вітроенергетики в Європі.

Наша компанія надала всебічну підтримку компанії BMS Heavy Cranes A/S по заходженню на український ринок, оптимізувала матеріальні та часові затрати на локалізацію підприємства та персоналу (документальне оформлення), а також взяла участь у будівництві ВЕС Тілігуль-1 (Миколаївська область) потужністю 114 МВт (жовтень 2021 – 24 лютого 2022).

Компетентність, знання локального ринку та індивідуальні рішення – наші ключові переваги.

Багаторічний досвід
30 років успішної роботи на ринку
Робота з міжнародними партнерами
Співпраця зі світовими лідерами в галузях інжинірингу та важких підйомів
Знання локального ринку
індивідуальні рішення для кожного клієнта